KONTAKTA OSS


QTECH, Qlive, QTECHlive. kärt barn har många namn!
Nedan finner du alla uppgifter du behöver för att komma i kontakt med oss.
Vi tror på mångfaciterade multitekniker, se under respektive person för rätt område och direktkontakt.

 
 
 
 

Timmy Qvarnström

VD / Founder

Bild/Streamproducent

IT/Infrastruktur
Ljusdesign
Inköp

+46 (0) 706 92 40 48
timmy@qtech.se

Tomas Olsson

Businesscontroller
Sälj

tomas@qtech.se

Joakim Augustsson
Ljustekniker
Service

agge@qtech.se


Robert Pettersson

Vice VD / Co-founder
Ljusansvarig

Projektledare

Streamingtekniker

Servicechef

+46 (0) 735 33 50 76
robert@qtech.se

Elin Göransson

Ljustekniker

Kameraoperatör
Lager/logistik

+46 (0) 735 78 19 82
elin@qtech.se

Oliver Sjöberg

Ljustekniker
Streamingtekniker

+46 (0) 739 41 74 19
oliver@qtech.se

Kevin Qvarnström
Co-founder

Personalansvarig

Projektledning
Ljudtekniker

Värdegrund

+46 (0) 708 45 22 61 kevin@qtech.se

Zimon Holmberg

Ljudtekniker
Kameraoperatör
Streamingtekniker

zimon@qtech.se

Wille Sjöberg
Ljustekniker
Service

wille@qtech.se


Jesper Sirenius

Partner

Ljudansvarig

Projektledare

Bokning/Logistik

Artistkontakt

+46 (0) 738 40 99 87
jesper@qtech.se

Anna Billmark

Kameraoperatör
IT

anna@qtech.se

Rakan Aksoy
Producent
Redigering

rakan@qtech.se



FAKTURA
Industrivägen 41
433 61 Sävedalen
faktura@qtech.se
Org 556982-8113

VatID SE556982811301